איך להשיג רישיון לקנאביס רפואי – האם זה מומלץ?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך שמדברים על זה בכל מקום: קנאביס רפואי. לא עוד קנאביס שאינו חוקי ולא עוד קנאביס שאפשר לעשן רק במדינות ספציפיות בעולם, שכן בפועל, גם בישראל שלנו החלה רפורמה משמעותית ביותר בנושא הזה בשנים האחרונות. זו הסיבה שבגללה בוודאי גם אתם מכירים היום לא מעט אנשים שעושים שימוש בקנאביס רפואי, אך נשאלת השאלה: איך להשיג רישיון לקנאביס רפואי והאם זה יכול להיות רלוונטי גם עבורכם? האם גם אתם יכולים לצרוך את הקנאביס הזה והאם זה בכלל כדאי לכם? חשוב להבין שאומנם ישראל עוברת לא מעט שינויים בתחום הזה בשנים האחרונות, אך המצב עדיין רחוק מלהיות נוח ופשוט להתמודדות. זו הסיבה שבגללה, אפילו אנשים שכן יכולים ליהנות מהיתרונות הרבים של הקנאביס הרפואי, לא תמיד מצליחים לקבל את הרישיון המיוחל. 

מתי קנאביס רפואי יכול לסייע והאם זה מומלץ? 

יש היום עוד ועוד מחקרים שנערכים בתחום הזה ואנחנו רואים למעשה המחקרים לא משאירים הרבה מקום לספק, שכן מדובר על קנאביס שבאמת יכול לסייע במקרים רבים. כך למשל, מדהים לראות שכנגד אינספור סוגים של כאבים פיזיים שונים, הקנאביס הרפואי יכול להיות יעיל. למשל, אנשים שמוגדרים כחולים אונקולוגיים ומתמודדים עם כאבים פיזיים קשים מקבלים בדרך כלל רישיון לקנאביס רפואי. אותו קנאביס רפואי, אחרי שהוא עבר את כל הבדיקות שצריך ואחרי שברור שהוא הוכן וגודל בהתאם לתווי תקן מאוד מחמירים, יכול לשפר בצורה משמעותית את הכאבים של אותם חולים. בנוסף, יש לא מעט אנשים בישראל שמבקרים ללא הרף במרפאות כאב שונות אשר בהן עושים להם את כל הבדיקות האפשרויות. המטרה ברורה: להבין למה כואב לאותם אנשים. מדהים לראות כמה פעמים אנשים פשוט מתלוננים על כאב, אך אפילו אחרי שהם עוברים אינספור רופאים, מרפאות ובדיקות, אין לרפואה תשובה אחת נכונה עבורם. במצבים כאלה קנאביס רפואי יכול לסייע, שכן הוא מפחיד את רמת הכאב ואת האופן שבו אנחנו חשים אותו. לכן, אם אתם סובלים מכאב כללי ולא ברור לכם למה הוא קשור, ברור שתשאלו את עצמכם איך להשיג רישיון לקנאביס רפואי

למה השכרת רישיון לקנאביס רפואי זה עניין מורכב כל כך? 

מדינת ישראל אומנם עושה אינספור צעדים בכיוון הזה ובאמת הולכת בכיוון של רפורמה שמשנה את חוקי המשחק, אבל בפועל אנחנו עדיין לא שם. יש דרכי פיקוח מאוד ברורות בנושא הזה ויש תווי תקן שבהם המקומות השונים שמייצרים קנאביס רפואי חייבים לעמוד. לכן ברור מדוע להוציא רישיון לקנאביס רפואי זה לא דבר פשוט כל כך, ובדרך כלל יהיה צורך לעבור אצל לא מעט רופאים בדרך כל הרישיון הנחשף. בנוסף, בבואנו לענות על השאלה איך להשיג רישיון לקנאביס רפואי אנחנו רואים שלא פעם אותו אדם שמבקש לקבל את הרישיון הזה, נאלץ לוותר על הפרטיות שלו. לכן טבעי שיהיו אנשים שיתייאשו עוד לפני שהם יוצאים לדרך הארוכה, וכדאי שתדעו: היום אתם לא חייבים לעשות את זה לבד. רישיון לקנאביס רפואי זה משהו שאתם יכולים לנסות לקבל בעזרת אנשי המקצוע המומחים בתחום, אז למה שלא תפנו אליהם עוד היום כדי לקצר בעזרתם את התהליך כולו? 

המומחים שיעזרו לכם לקבל רישיון קנאביס כמה שיותר מהר 

אתם עדיין מוטרדים מהשאלה איך להשיג רישיון לקנאביס רפואי? לא יודעים במי לבחור ולא בטוחים האם גם מצבים נפשיים כמו חרדה, דיכאון וכדומה הם עילה מספיק טובה לקבלת הרישיון? אם כך, כדאי שתכירו כבר עכשיו את המומחים של חברת אבישר. אנשי המקצוע של החברה מחכים לכם בכל עת עם ייעוץ מקצועי בתחום הרפואה, הבירוקרטיה וההתמודדות עם השילוב בין השניים. בנוסף, חברת אבישר תוכל לבצע עבורכם את הבדיקה הראשונית כדי להבין האם אתם זכאים לרישיון לקנאביס רפואי או לא. בהתאם לתוצאות הבדיקה המומחים של החברה יוכלו ללוות אתכם לכל אורך הדרך ולעזור לכם לקבל את הרישיון הדרוש לכם. זה נכון שלא פשוט לקבל את הרישיון הזה ולא תמיד זה תהליך מהיר, אך אתם לא תאמינו עד כמה הקנאביס הרפואי יוכל לעזור לכם להרגיש יותר טוב, כך שלא כדאי לוותר על מה שמגיע לכם.

לפרטים נוספים כתבו לנו

דילוג לתוכן