איך מוציאים רישיון לקנאביס רפואי – המדריך המלא

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתחמק מזה: הקנאביס הרפואי נמצא בכל מקום ובכל פינה. בעבר, כאשר הוא רק עשה את הצעדים הראשונים שלו בחברתנו, אנשים לא ממש ידעו על מה מדובר ולמען האמת, התחושה העיקרית הייתה חשש. מה, אני אתחיל לקחת סמים כדי להרגיש יותר טוב? ויחד עם זאת, אנחנו רואים שבפועל המציאות מאוד שונה.

בפועל קנאביס רפואי הינו קנאביס שאומנם עושה לנו טוב ואף מקבל עלינו את ההרגשה של תחושות רעות מסוים שונים, אך הוא לא כולל את החומר הפעיל הקיים בצמח. כלומר, זה לא משהו שיכול לעשות לכם את אותה תחושת "היי" שמי שמעשן סמים מדבר עליה. יתרה מכך, השימוש בקנאביס רפואי לא גורם לאף אחד מאתנו להתמכר ולכן ברור מדוע יש התעניינות הולכת וגוברת סביב העניין הזה. יחד עם זאת, אנחנו עדיין מאוד רחוקים מהשלב שבו כל אזרח יוכל להיכנס לבית המרקחת ולקנות לו קנאביס רפואי. במילים אחרות: בישראל עדיין דרוש לכך רישיון, ולכן נשאלת השאלה: איך מוציאים רישיון לקנאביס רפואי? והאם זה משהו שאפשר להתמודד איתו לבד? אל מי פונים ואיך מגדילים את הסיכוי שבאמת נקבל את הרישיון הנחשף? 

הכירו את התהליך 

ממש כפי שקורה בהרבה תהליכים אחרים שמעורבת בהם בירוקרטיה, גם כאשר אנחנו מנסים לענות על השאלה איך מוציאים רישיון לקנאביס רפואי אנחנו רואים שהתשובה אינה פשוטה. בפועל העניין המורכב כאן זו העובדה שצריך להוכיח שאתם למעשה נזקקים לקנאביס הרפואי, מה שאומר שבלי הוכחה לבעיה רפואית או לקושי נפשי, כנראה שלא תקבלו את הרישיון.

יתרה מכך, לא כל הרופאים רואים בעין אחת את הדברים ועדיין יש אנשי מקצוע מתחום הרפואה שיעבירו אתכם לא מעט ייסורים עד שתקבלו את הרישיון הנחשף. לכן אחד מהטיפים הכי חשובים שנוכל לתת לכם, הוא להכיר לעומק את התהליך עוד לפני שאתם פונים אל רופא המשפחה. בדקו איזה מסמכים אתם צריכים לספק, ובעיקר, נסו להבין האם המקרה שלכם באמת נכנס לקטגוריה של המקרים שבגינם ניתן לקבל רישיון כזה.

מעניין לראות שככל שהשנים חולפות וככל שהמועדות לנושא של קנאביס רפואי הולכת ונהיית גדולה יותר, כך יש גם יותר ויותר מחלות וקשיים מסוגים שונים שבגינם ניתן יהיה להוציא רישיון לקנאביס רפואי. למשל, אם באמת הייתם סבורים שרק מקרים כמו כאבים כרוניים או רק מקרים כמו חולי סרטן שמתמודדים עם כאבים משמעותיים ביותר יזכו את אותם אנשים ברישיון לקנאביס, דעו שזה לא כך. למשל, בשנים האחרונות גם מחלות נפשיות כמו סכיזופרניה, דיכאון וחרדה יכולות להוות עילה לקבלת הרישיון. 

מדוע רצוי להיעזר בחברה חיצונית שתוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך? 

חשבתם לרגע שתוכלו לקרוא את כל החומר האפשרי לגבי השאלה איך מוציאים רישיון לקנאביס רפואי וכך להתמודד עם הפרוצדורה הזאת לבד? כדאי שתדעו שזה לא מומלץ. העניין הוא שאם לא יתנו לכם את האישור שאתם כל כך רוצים, פשוט לא תוכלו לצרוך את הקנאביס הרפואי וזה חבל.

לכן נשאלת השאלה מה כן נוכל לעשות כדי להגדיל את הסיכוי שבסופו של דבר נקבל רישיון לקנאביס רפואי, והתשובה לכך ברורה – אל תעשו את זה לבד. כדי להבטיח שתקבלו רישיון לקנאביס רפואי או כדי שתוכלו להאריך כמו שצריך רישיון קיים, פנו כמה שיותר מהר אל אנשי המקצוע הכי טובים שיש. כאשר אתם עובדים מול חברה מקצועית כמו אבישר, אתם יכולים לדעת שיש מי שדואג לכם, מכל הלב ובצורה מקצועית. העניין הוא שגם לגבי השאלה איך מוציאים רישיון לקנאביס רפואי אנחנו רואים שהדברים מתעדכנים ומשתנים לעיתים קרובות. לכן, אם ניתן להיעזר במומחים שמכירים את התחום ויודעים איך להתמודד עם האתגר הזה, למה לחשוב פעמיים?

בדרך כלל, את בדיקת הזכאות הראשונית ניתן יהיה לעשות עבורכם בצורה מהירה במיוחד, ובנוסף, ניתן יהיה לקבל מהמומחים בתחום הכוונה בהתאם למצב הספציפי שלכם. לכן, אם אתם יכולים להתמודד עם האתגר הזה בעזרת אנשי המקצוע של חברת אבישר וכך להבטיח שתקבלו את הרישיון לקנאביס רפואי, ברור מדוע זה כדאי. אתם לא תאמינו עד כמה הקנאביס הרפואי יוכל לסייע לכם ולשפר את הרגשתכם, אז למה אתם מחכים?

לפרטים נוספים כתבו לנו

דילוג לתוכן