קבלת רישיון לגידול קנאביס רפואי – מה חשוב לדעת

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email

אם יש תחום שלא מפסיקים לדבר עליו בעידן שבו אנחנו חיים, הוא כמובן תחום הקנאביס על כל מרכיביו השונים. אומנם זה נכון שישראל היא מדינה שנחשבת למתקדמת ביותר, אך בתחום הספציפי הזה אנחנו רואים שיש מדינות הרבה יותר מתקדמות ממנה. יחד עם זאת, בישראל, בשנת 2016, חלה רפורמה משמעותית ביותר בכל הנושא של גידול ומכירה של קנאביס רפואי. לכן ברור מדוע היום הנושא של קבלת רישיון לגידול קנאביס רפואי מעניין רבים מאתנו, שכן מדובר על עסק שיכול להיות רווחי ביותר. בנוסף, גם השוק של צרכני הקנאביס הרפואי הולך וגדל ככל שהזמן עובר, כך שברור מדוע אנשים רבים מתעניינים באפשרות הזאת. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם תוהים איך זה בדיוק עובד ואיזו דרך צריך לעבור עד לקבלת הרישיון לגידול של קנאביס רפואי? אתם לא לבד. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על קבלת רישיון לגידול קנאביס רפואי הוא שבין אם אתם מעוניינים בהפצה, בגידול, בייצור, בהובלה או בכל פעילות אחרת שקשורה לנושא, עליכם לעשות זאת בצורה חוקית. כל אופציה אחרת רק תסבך אתכם, וכמובן שאין בכך שום יתרון. כמו כן, יש היום חברות מקצועיות שזו בדיוק המומחיות שלהן – לעזור לאנשים שמתעניינים בנושא של קבלת רישיון לגידול קנאביס רפואי באמת לקבל את הרישיון הנחשף. אז מחפשים רישיון לקנאביס בשביל לגדלו? המשיכו לקרוא את המאמר שהכנו במיוחד בשבילכם.

מה בפועל צריך לעשות כדי להוציא את הרישיון? 

כאשר מדברים על קבלת רישיון לגידול קנאביס רפואי צריך להכיר את התהליך לעומק ולהבין מה אתם באמת נדרשים לעשות. ממש כפי שבעולם של גידול פירות וירקות יש תקנים מאוד ברורים לגבי גידול חוקי שיהיה בריא בסופו של דבר למאכל, כך קורה כמובן גם לגבי צמח הקנאביס וגידוליו השונים. חשוב לדעת: רק חוות גידול שתוכיח שהיא עומדת בכל התקנים המחמירים ביותר תוכל לקבל בסופו של דבר את רישיון הגידול הדרוש אשר ניתן ממשרד הבריאות. לכן, במילים אחרות, ניתן לומר שהשלב הראשון בדרך אל קבלת רישיון לגידול קנאביס רפואי הוא להוכיח שאתם יכולים לעמוד בכל התקנים המחמירים ביותר. השלב הבא יהיה לקבל קוד עוסק ייחודי וקוד כזה יכול להינתן לא רק לחוות גידול אלא גם למשתלות שמטפחות זנים שונים של קנאביס. שימו לב שעוד שלב שיהיה עליכם לעבור בדרך עד לשלב של קבלת רישיון לגידול קנאביס רפואי, הוא הרגע שבו יבדקו את התשתית שלכם לגידול קנאביס רפואי. אנשי המקצוע האחראים על העניין הזה יגיעו למקום שבו אתם חושבים לגדל את הקנאביס, יבדקו את כל התשתית שלכם ובסופו של דבר יחליטו האם אתם יכולים לגדל קנאביס רפואי וגם לעמוד בכל התקנים או לא. אם חשבתם לרגע, בהתאם לגישה הישראלית, שתוכלו פשוט לנסות לגדל קנאביס רפואי ומה שיהיה יהיה, או שבעתיד כבר תוציאו את הרישיון לכך, דעו שזו לא הדרך הנכונה. אתם עלולים בינתיים להסתבך בצורה קשה ומיותרת עם החוק, אז למה שלא תעשו מלכתחילה את הדברים בהתאם לצורה המקובלת? 

ממי תוכלו לקבל עזרה בדרך להוצאת הרישיון? 

בתחום של קבלת רישיון לגידול קנאביס רפואי יש היום לא מעט מומחים שיוכלו וישמחו לעזור לכם. לכן, בין אם אתם מתכננים ללכת בגדול ולהקים בית גידול ענק לקנאביס רפואי ובין אם אתם חולמים על משהו צנוע יותר, ברור שכדאי יהיה לראות איך אתם עושים זאת כמו שצריך. למעשה, אם תפנו אל חברה מקצועית שתוכל לעזור לכם בכל העניין הזה וכך היא תוכל גם לקצר עבורכם את התהליך, למה לחשוב פעמיים? זה נכון, החברות האלה שמספקות מידע ועוזרות ללקוחות שרוצים לקבל רישיון לגידול קנאביס גובות גם תשלום עבור שירותיהן. מצד שני, הן מעסיקות מומחים שמגיעים עם ידע, ניסיון ומקצועיות ברמה גבוהה ביותר. לכן, אם תוכלו להיעזר באחת מאותן חברות, כמו חברת אבישר, וכך תגדילו את הסיכוי שלכם לקבל את הרישיון כמה שיותר מהר, למה לחשוב פעמיים? אחרי שתקבלו את הרישיון שלכם לגידול קנאביס רפואי תוכלו להתחיל לעסוק בתחום הזה בצורה רצינית ומסודרת. אם, במקביל לכך, תשקיעו גם בשיווק של בית הגידול שלכם, צפוי לכם רווח נאה ביותר תוך זמן לא ארוך, אז איפה כאן הדילמה?

לפרטים נוספים כתבו לנו

דילוג לתוכן