רפואת  תדרים

ריפוי בביו רזוננס (שיטת התדרים) באמצעות מערכת ממוחשבת ביקום

אבחון וטיפול בשיטת התדרים, משלב בין הרפואה המערבית והרפואה הסינית. לכל דבר בטבע יש תדר משלו. כל פטריה, וירוס, חיידק או טפיל, משדרים תדר אופייני רק להם. איברי הגוף השונים משדרים את התדר, וניתן לאבחן בשיטת התדרים, האם התדר חלש או תקין או שזקוק לחיזוק. באמצעות תדרים מתבצעת תקשורת בטבע, כמו דיבור וטון הדיבור שלנו אחד לשני, גם בין כל דבר ודבר בטבע, מתבצעת תקשורת באמצעות התדרים.

פרט לתדרים הפיזיולוגיים הקיימות בכל אדם , קיימים גם תדרים פתולוגיים המפריעים לתפקוד תקין של הגוף. רוב התדרים הפתולוגיים נגרמים כתוצאה מהשפעת רעלים , מחלות שלא נרפאו והשאירו תופעות לוואי ותסמינים שונים. חוסר איזון בגוף יתבטא בתדרים מסויימים, שהגוף ישדר כי דורש חיזוק. חוסר איזון בגוף מביא למחלות שונות, למרבה הצער , בחלקן הגדול אנו מטפלים רק בצורה סימפטומטית ולא בשורש הבעיה.

כאשר מאבחנים את מקור הבעיה, ניתן גם לגשת בצורה שונה לטיפול. ה"תקשורת" התקינה באמצעות אותות חשמליים בגוף האדם לבין הסביבה מאפשרות לקיים בצורה סדירה תהליכים ביוכימיקלים שונים בגוף .

התדרים הפיזיולוגיים והפתולוגיים מכונים תנודות המטופל. ניתן לזהות את תנודות המטופל ממשטח הגוף, שמונח עליו בעת הבדיקה. משטח זה מחובר לפתח האוזניות במחשב, דרכו משודרים התדרים, באמצעות מערכת ביקום מתקדמת. 

מטרת הריפוי בביו רזוננס היא הפחתה או הסרה של תדרים פתולוגיים ובו זמנית חיזוק התדרים הפיזיולוגים. השיפור ברמת האנרגיה הביו-פיזיקלית , עשוי להשפיע לטובה על גוף- נפש, באמצעות שיפור תהליכים ביוכימיים , שיביאו  לאיזון ולהחלמה. המטרה העיקרית של הריפוי בביו רזוננס היא להפעיל את הגוף , כך שיוכל לשחרר מעצמו השפעות פתולוגיות שמפריעות לתפקוד התקין. ניתן להחזיר לגוף המטופל את תנודותיו שתורגמו לתנודות מרפאות . השפעת הטיפול אינה מתחרשת במכשיר הריפוי כי אם בגוף המטופל, היושב על כורסא. הבדיקה אינה מורגשת או כואבת ואין תופעות לוואי.

ניתן להתאים באמצעות הבדיקה תזונה מיטיבה לגוף. יש משמעות למצב הכללי, מחלות רקע, תרופות שונות. אנשים לעתים לא מודעים לכך שהם אלרגיים למוצרי מזון או תוספי מזון. יתכן וצריכה של מזון או תוספים מסויימים היא הגורמים למחלתם הכרונית או לכאב שלהם. קיימים גם אנשים עם אלרגיה, קבועה או זמנית, לכן חשוב להתייעץ ולקבל החלטה בטרם שינויים. האבחון ניתן לבדוק ויטמינים ותוספי מזון שונים, וכך לצרוך אותם רק במידה והגוף אכן זקוק להם.

האבחון והטיפול מתאים כמעט לכל מטופל. חולים כרוניים, חולי סכרת, פרקינסון, טרשת נפוצה, כאב כרוני, סרטן, בעיות במערכת העיכול, מחלות נשים, ילדים ועוד.

לקביעת פגישת ייעוץ הוליסטית הכוללת אבחון בשיטת התדרים נא לשלוח